Kancelaria Zamówień Publicznych Sp. z o.o. specjalizująca się w obsłudze prawnej uczestników rynku zamówień publicznych, poszukuje rzetelnej osoby na stanowisko Prawnik / Specjalista ds. zamówień publicznych.

Prawnik / Specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do kandydata należeć będzie:

  • przygotowywanie lub weryfikacja dokumentacji przetargowej
  • przygotowywanie lub weryfikacja projektów umów
  • przygotowanie projektów opinii lub informacji prawnych
  • reprezentowanie w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą
  • udzielanie bieżących porad/konsultacji w zakresie zamówień publicznych
  • bieżąca analiza zmian w przepisach prawa i w orzecznictwie dotyczącym prawa zamówień publicznych
  • współpraca z urzędami, sądami i klientami kancelarii

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (wykształcenie prawnicze będzie atutem)
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych, orzecznictwa KIO
  • umiejętność posługiwania się programem: LEX, Legalis
  • znajomość pakietu MS Office
  • min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • pracę w niekorporacyjnej atmosferze
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz system premiowy
  • możliwość pozyskania nowych kompetencji

Napisz do Nas:

* pole obowiązkowe

Zgody:
*Akceptuję Politykę prywatności serwisu internetowego Kancelarii.
*Zgadzam się na przesyłanie przez Kancelarię na podany przeze mnie adres E-MAIL informacji handlowych i marketingowych.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami